Kluby MyObywateleUE

Nieustannie otrzymujemy liczne głosy poparcia dla działalności naszej fundacji, za które bardzo Państwu dziękujemy! Naszego fanpage’a dostępnego pod adresem: www.facebook.com/MyObywateleUE, w okresie pierwszych dwóch miesięcy od jego utworzenia polubiło aż 2,3 tys. osób. Prócz deklarowanej gotowości wsparcia finansowego, kolejne osoby chcą do nas dołączyć i współtworzyć projekty naszej fundacji. Stąd jedną z pierwszych uruchomionych form współpracy są regionalne Kluby MyObywateleUE, które prócz wsparcia promocji naszych publikacji w mediach społecznościowych, angażują się m.in. w organizowanie spotkań lokalnych. Do udziału w tych spotkaniach zapraszani są Fundator, Członkowie Rady i Zarządu Fundacji oraz współpracujący z nami Partnerzy, którym -podobnie jak nam- przyszłość Polski w Unii Europejskiej nie jest obojętna. Pierwszy Klub MyObywateleUE zawiązał się, po spotkaniach z Fundatorem Olgierdem Łukaszewiczem, które odbyły się 10.02.2018 r. w Lesznie Wielkopolskim w Ratuszu oraz w Klubie Zielona 14, które zgromadziły wielu euroentuzjastów. Na łamach naszego fanpage’a O. Łukaszewicz wspominał:

Opuszczałem Leszno w poczuciu satysfakcji, że za mną pójdą inni naśladując naszą Fundację. Życzę im wytrwałości w walce z hejtem na Unię Europejską. Proszę także innych: Obywatelki i Obywatele – FOLLOW ME!

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z nami oraz do wszelkich form wsparcia, umożliwiających realizację celów fundacji . Przejdź do strony: Chcę założyć Klub MyObywateleUE, Chcę pomóc, Kontakt i opisz nam Twój pomysł na naszą współpracę.

Link do facebookowego profilu Klubu MyObywateleUE w Lesznie: My Obywatele UE – Leszno