Zaproszenie na 10. Forum Rozwoju Mazowsza

ZAPRASZAMY NA 10. FORUM ROZWOJU MAZOWSZA

Mija 10 lat od kiedy Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych organizuje Forum Rozwoju Mazowsza. To najważniejsze w województwie mazowieckim wydarzenie o charakterze konferencyjno-warsztatowym związane z rozwojem regionu. W tym roku spotykamy się 16 i 17 października, w wyjątkowej przestrzeni Centrum Konferencyjnego MsMermaid, przy ul. Wioślarskiej 8 w Warszawie.

Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest promocja regionu i wdrażanych w nim innowacyjnych rozwiązań, ze szczególnym uwzględnieniem projektów współfinansowanych z funduszy europejskich. Dwudniowe wydarzenie skupi uczestników z obszaru biznesu, nauki, administracji, a także organizacji pozarządowych. Podczas debat, prezentacji dobrych praktyk, innowacji technologicznych oraz inspirujących rozwiązań edukacyjnych i prospołecznych zaprezentują oni swój wkład w rozwój Mazowsza. Odwiedzający Forum będą mogli uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym w Internecie.

10. Forum Rozwoju Mazowsza odbywa się pod honorowym patronatem Komisji Europejskiej, Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Bierze w nim udział ponad 50 Partnerów. Ze szczegółowymi informacjami o programach debat, ekspertach, partnerach oraz atrakcjach zaplanowanych dla odwiedzających można zapoznać się na stronie Wydarzenia www.forumrozwojumazowsza.eu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wymaga jednak rejestracji za pomocą formularza umieszczonego na stronie Wydarzenia, link bezpośredni: https://10forum.connectto.pl  (każdy uczestnik otrzyma imienny identyfikator upoważniający do wejścia na teren 10. Forum Rozwoju Mazowsza; w ostatnim pytaniu formularza „Skąd dowiedziałeś się o 10.FRM?” można wybrać odpowiedź „Od Partnera Wydarzenia” i wpisać „My Obywatele UE”).

W gronie Partnerów tego wyjątkowego Wydarzenia nie mogło zabraknąć naszej FundacjiMy Obywatele Unii Europejskiej – Fundacja im. Wojciecha B. Jastrzębowskiego oraz agencji KRAB Music & Events. Podczas dwóch dni na naszym stanowisku, prezentującym ideę planowanego Festiwalu Kultury i Wartości Europejskich „Marzenia się spełniają”, będą mogli Państwo uczestniczyć m.in. w:

  • Pokazie multimedialnym Dariusza Makaruka
  • Warsztatach robotyki
  • Konkursie Wartości
  • Konkursie Wielka Misa Mądrości
  • Programach związanych z kreatywnością

Serdecznie zapraszamy! Warto zarejestrować się już dziś!

Krzysztof Korczak, Agencja KRAB Music & Events
Witold Moszyński, Fundacja My Obywatele Unii Europejskiej